.

.

New
10W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Светлина Чип 365nm 375NM 385nm 395nm 400nm 415nm 430nm Ултра Виолетова DIY #D

10W Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА УВ Светлина Чип 365nm 375NM 385nm 395nm 400nm 415nm 430nm Ултра Виолетова DIY D

DEN 237.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.

Спецификација :
LED Emitter : 10 W
DC Напред Напон (VF) : 9-12 V DC
DC Напред Currect (АКО) : 1050m A
Бранова должина : 365nm-370nm; 370nm-375nm; 375nm-380nm; 380nm-385nm; 385nm-390nm;395-400nm;400-405nm;410-415nm
Зрак Агол : 120-140 степени
Животниот Век Време : > 50.000 часа
Карактеристики :
Може да disinfect
валута детектор
кожата тестирање и photochemical реакција
светлината лекување,
руда оценување
сцената декорација
вози midge
Црна светлината светилка погоден за рибник , Да стапица инсекти се хранат со риба

Детали

Емитуваат Боја:
365 да 370nm, 370 да 375nm, 375 да 380nm, 380 да 385nm, 385 да 390nm, 395 до 400nm, 400 до 405nm, 410 да 415nm, 420 да 430nm
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
LED Светилки
Свеж

Избор на клиенти