.

.

New
UniqueFire UF-1406 Бела Светлина, LED Капка во Пилула КРИ XML Led Светилка Носителот Диск За Светло Факел Рака Lampe

UniqueFire UF-1406 Бела Светлина, LED Капка во Пилула КРИ XML Led Светилка Носителот Диск За Светло Факел Рака Lampe

DEN 547.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

Unique Fire UF-1406 Бела Светлина, LED Капка во Пилула КРИ XML Led Светилка Носителот
Бренд : Unique Fire
Модел : UF-1406 Светилка Носителот
LED Type : Кри XML LED
Светла боја : Кул Светлина
Светилка Век : 100,000 часа
Пакет :
1x UF-1406 капка-во пилула LED сијалица
Answer : ___________________________ Note :
LED по желба : XML / XM-L2 ( Бела Светлина ) XRE/ XP-E ( Зелена / Црвена / Бела Светлина ) -МО 850 NM/ 940 NM (ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина ,треба со IR Опрема) . Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ви благодарам многу !!! ПРЕДУПРЕДУВА : Светло емитира инфрацрвена светлина, која е невидлива за очите, таа треба ноќ визија опрема кога се користи тоа. Нарачки обработени навремено по плаќање верификација 3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
UF-1406-XML
Свеж

Избор на клиенти