.

.

New
МИКС Дифузен Вода Јасно 500pcs RGB 10мм Монистра Светлина За Божиќ Декорација Осветлување Заеднички Анодна/Катоден

МИКС Дифузен Вода Јасно 500pcs RGB 10мм Монистра Светлина За Божиќ Декорација Осветлување Заеднички Анодна/Катоден

DEN 3369.00
DEN 4319.52

Стока
Достапно.


Спецификации :
10мм Круг Транспарентен Дифузен LED Диоди
Сонце LED
Бранова должина
(nm)
Светлосен интензитет
(mcd)
Напред напон
(v)
Агол На Гледање
(степени)
АКО=20m A
Мин
Max
Мин
Max
Мин
Max
Typ
Црвена
620
625
2500
3000
2.0
2.4
30
Зелена
515
520
18000
20000
3.0
3.2
30
Сина
455
460
8000
10000
3.0
3.2
30

Детали

Емитуваат Боја:
водата јасно анодна, вода јасно катоден, дифузен анодна, дифузен катоден
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
ss74839
боја:
RGB
Дијаметар:
10мм
Леќа:
дифузен вода јасна
поларитетот:
заеднички анодна катоден
Wattage:
0.2w
Свеж

Избор на клиенти