.

.

New
3 Еез 16A Прекинувач за Напојување CE одобрување, Може да се Прилагоди 110v или 220v Аркада Машина Делови Игра Монета оператор Машина Додатоци

3 Еез 16A Прекинувач за Напојување CE одобрување, Може да се Прилагоди 110v или 220v Аркада Машина Делови Игра Монета оператор

DEN 1372.80

Стока
Достапно.

50 /парче
Ние нудиме добар квалитет на КОМПЈУТЕР Одбор, Видео Игра, Мулти Игра, Мулти Кертриџ, Вендинг машина, Pinball Машина, Детенце Вози, ABS кабинетот на располагање за 21"~25"следење, тешки челик кабинет за 25"~29" монитор со Jamma конектор, и некои резервни делови, Монета Акцептор, pushbutton, џојстик, итн.43 /парче
20pcs жица за џојстик/авторски кабел за sanwa џојстик/жица врски/jamma до долу лево десно контрола поврзување на кабел US$ 14.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена . Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот .Ако не сте добиле вашата пратка. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.89 /парче
Americann капка монета селектор држачот за аркадна кабинетот/казино машина/слот игра кабинетот/Монета оператор машина/забава кабинет US$ 29. За Забава машини.
Повратни информации :
1. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил, супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.58 kg
5pcs на Мали Стерео Засилувач за Мала Машина-Аркада Машински Делови-Игра на Машина Додаток US$ 19. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго .

Детали

Број На Модел На:
16A Напојување
Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
TIMEHARVEST
Тип:
аркадна игра машина делови
Влезен Напон:
Влезен Напон
Текст фреквенција:
47-63Hz
Тип:
Делови/Додатоци
Излезна моќност:
51 - 100W
Излезен Напон:
5V / +12V / -5V
Излезна Струја:
16A/ 4А - / 1A
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти