.

.

New
Бесплатен Превозот Нула Одложување Аркадна 1P USB Енкодер да го Џојстикот за MAME Jamma PC Борбена Игра го Користите за да се изгради вашиот Аркадна Игра Машина

Бесплатен Превозот Нула Одложување Аркадна 1P USB Енкодер да го Џојстикот за MAME Jamma PC Борбена Игра го Користите за да се

DEN 422.40

Стока
Достапно.

Исто така, можете да ни испратите порака да се прилагодите на бои. Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални барања што ги сакате, и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Големината на енкодер одбор само 8.Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Откако ние брод на стоки надвор. Негативни повратни информации не реши ништо.Ние сме навистина формално регистрирани TIMEHARVEST компанија вистински службен Aliexpress продавница : www.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .
Поддршка на Сите Џојстик и да им Помогнам на Копчето видови кој се со 2.Но, пораката треба да испрати пред ние брод на стоки надвор. Прво време, ние да работиме; следниот пат, стануваме пријатели.
Вие треба само едноставно да го поврзете вашиот аркадна контроли во енкодер одбор со вклучени жици, а потоа приклучете го енкодер во вашиот компјутер, USB Порт.И ние ќе управуваат со цел за тебе.com/store/607318 ДОБРЕДОЈДОВТЕ во Мојата Продавница Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент !
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Се надевам ќе уживате во целиот процес ! Карактеристики :
Нула Одложување Аркадна USB Енкодер за Вашиот КОМПЈУТЕР Игра DIY.

Детали

боја:
110 терминал, 187 терминал
Возраст:
>8 Години
Бренд Име:
TIMEHARVEST
Број На Модел На:
1 играч USB да jamma Аркадна контролер за полнење
Тип:
аркадни USB адаптер
Брз Полнач:
.187 (4.8) или .110 (2.8) терминал
usb-за да jamma:
Jamma
работа со Системот:
PC
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Вклучуваат:
ожичување
Свеж

Избор на клиенти