.

.

New
Симулатор Автомобил Игра Sonic mothergame Одбор Висока Резолуција за Аркадна

Симулатор Автомобил Игра Sonic mothergame Одбор Висока Резолуција за Аркадна

DEN 18240.00
DEN 19200.00

Стока
Достапно.


Компанијата Информации
3А Игра Електронска е специјализирана во областа на производството се извезува игра машини за повеќе од 10 години-професионална производителот на Кинески извезуваат игра машини, како и високо-квалитетни снабдувач за вашиот увезени игра машини. Надворешното Пакување :
Силна Картон : 200 PCS спакувани во тетрапак.Поединечни Пакувања :
Ние ќе пак добро во меур торба за заштита на стоката се избегне оштетување за време на транспортот. Нашите главни производи вклучуваат : симулатор трки машина симулатор снимање машина, лотарија машина, кошарка машина, играчка кран машина, видео игра машина, игра табла и додатоци на играта машина.
Заварени компоненти
Функција Тест
ние ќе ги искористиме на роберт да се направи 48 часа тестирање на PCB игра одбор го вклучите & tunr надвор за да се провери функцијата работа normaly.
Заварени компоненти
Функција Тест
ние ќе ги искористиме на роберт да се направи 48 часа тестирање на PCB игра одбор го вклучите & tunr надвор за да се провери функцијата работа normaly. Нашиот официјален веб-сајт е : Кога ќе го купите успешно, под нормални околности, ќе испрати во рок од 48 часа, со цел да се спречи ќе имаат дополнителни трошоци, ќе напише многу ниска цена на пратката.
Компанијата Информации
3А Игра Електронска е специјализирана во областа на производството се извезува игра машини за повеќе од 10 години-професионална производителот на Кинески извезуваат игра машини, како и високо-квалитетни снабдувач за вашиот увезени игра машини.

Детали

is_customized:
Yes
Тип:
монета тласкач
Бренд Име:
Пандорината Кутија
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
CGS-001
боја:
Портокал, како слика
Материјал:
стабилна pc mothergame одбор
Големина:
20*20*10(L*H*W)
Тежина:
5KG
Име:
Simuloter Автомобил Игра Sonic
Излез:
VGA
Резолуција:
1024*768
Гаранција:
12 месеци
одговараат за:
монета управувана видео игра автомобил
Функција:
стабилна и висока резолуција
Свеж

Избор на клиенти