.

.

New
Моден Мини Монета Чанта Држачот на Вистински Кравја Кожа Промена Џеб Паричници Пари Торба Торбичка Картичка Случај Организаторот за Клучеви Монети

Моден Мини Монета Чанта Држачот на Вистински Кравја Кожа Промена Џеб Паричници Пари Торба Торбичка Картичка Случај Организаторот

DEN 486.00
DEN 884.16

Стока
Достапно.


Име : Монета Чанта Материјал : Кравја Кожа+Полиестер(Обвивка) Големина : 11.5*8*1 cm Боја : Црна, Зелена, Розова, Виолетова, Сива Капацитет : Патент Џеб, копче прстен Употреба : Паричникот, Држачот, Монета Чанта Пакет Вклучуваат : 1x Монета Чанта Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2cm грешка. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детали

Тип На Објект:
Монета Purses
Материјал Состав:
Топ Кравја Кожа+Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обликот:
Плоштад
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
35g
Број На Модел На:
мини чанта монета
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Ширина:
1cm
Бренд Име:
AWINPOP
Објектот Висина:
8cm
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Свеж

Избор на клиенти