.

.

New
M170 Нови Убави Жени Чанта Среќа Мачка Различни Слика Нула Паричникот Крпа Монета Purses Платно Торба Жените Студент Подарок Трговија На Големо

M170 Нови Убави Жени Чанта Среќа Мачка Различни Слика Нула Паричникот Крпа Монета Purses Платно Торба Жените Студент Подарок

DEN 196.00
DEN 225.12

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА : 9 x8 cm
тежина : 0.035 kg
Лента база

Детали

Тип На Објект:
Монета Purses
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Број На Модел На:
G
Објектот Тежина:
35g
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
maybridge
Објектот Висина:
9cm
Затворање Тип:
Hasp
Обликот:
овална
Објектот Ширина:
4cm
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Објектот Должина:
8cm
Свеж

Избор на клиенти