.

.

New
Aoharu x Machinegun Ichi Akabane Ново во Акции Cosplay Костим со шапка

Aoharu x Machinegun Ichi Akabane Ново во Акции Cosplay Костим со шапка

DEN 3643.20

Стока
Достапно.

Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете.
Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS
Превозот Време : 15-26days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-13days ( ЕМС )
можете да ми даде вашата висина,градите,половината,колковите големини,ние може да направи за вас
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Комуникацијата е многу важна. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL.com е во право.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress. Тоа е околу 15 до 30 дена.
За Враќање На Производ
1.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Kono Subarashii Sek
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
шапка
Знаци:
Tachibana hotaru
Свеж

Избор на клиенти