.

.

New
(MWF003) Луксузен Прилагодени со Полно Тело, Секси Модални Zentai Костим Одговараат Catsuit Партија Костими Фенси Облека

(MWF003) Луксузен Прилагодени со Полно Тело, Секси Модални Zentai Костим Одговараат Catsuit Партија Костими Фенси Облека

DEN 3648.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. sleeve обемот : (Рака виси слободно, мерка . Јас ветувам тоа е вреди да се чека. Нормално, тоа трае 15-25 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија. лице : (Мерка од средината на две веѓите до брадата, помина на врвот на вашиот нос) Овие дијаграми се за повикување само, метод на мерење се однесува на напомена!
Повеќе Сопствени Опции plz одете на овој линк :
Контакт со нас : Ако купувачот да има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.
За цена : Тоа е навистина рачно изработени со супер неверојатен квалитет, тоа ќе одговара на вашето тело совршено! За попуст, plz следат продавница промоција попуст забава!
За Обработка на време : Затоа што тоа е рачно изработени според мерењата не ми се допаѓа фабрика, тие се направи со цел од првиот до последниот, plz имаат некои трпение.телото должина : (Стојат исправено, мерка почеток во вратот гнездо, средината на две clavicles, на крајот на дното на crotch, само во момент на перинеумот. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари.
4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење. шефот на турнеја : (хоризонтална и обемот на челото) 15. Ви благодариме!
Превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Spandex
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Број На Модел На:
MWF
Знаци:
сите
Компоненти:
Lycra, Spandex
Извор:
АРИЈАТА
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Компоненти:
Lycra spandex
Is_customized:
Yes
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти