.

.

New
Мајмун D. Luffy Сина Cosplay Костим од Едно Парче Бесплатен Превозот за ноќта на Вештерките и Божиќ

Мајмун D. Luffy Сина Cosplay Костим од Едно Парче Бесплатен Превозот за ноќта на Вештерките и Божиќ

DEN 3876.00
DEN 4080.00

Стока
Достапно.

Тој е хумористичен, силна, љубезни и верни на пријатели. Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail адреса за подобар контакт. Вие исто така може да изберете стандардна големина случајно и ни остави точен обичај тело мерења во notebox пред поднесување на цел. Ако пакетот не е испраќаат надвор во ограничениот 8 дена, со цел ќе бидат затворени од страна на aliexpress. Компоненти : Сина вест + Кралска сина и бела панталони + Сламена шапка + Слама sandles Ткаенина од костимот : Униформа крпа Прилагоди време : 5-7 дена Бесплатен превозот методи : DHL/EMS Превозот време : 3-5 дена
Ве молиме имајте во предвид : Некои големини се во парк. Ве молиме да се стави на вашата долна облека пред мерење. Ние ќе ве контактираме за да ја потврдите нарачката во рок од 12 часа откако ќе се направи исплата. Ве молиме да ни остават на род(Машки, Женски, Деца) во забелешка кутија пред поднесување на цел. Стандардна Големина за Машки, Женски и Деца Мерки потребни за Обичај се прилагоди овој костим : Пол, Висина, Биста, Половината, Колковите, Половината на Глуждот, Раководител Дебелина-најголем дебелина на главата кога се мери во хоризонтална начин, обувка Мерка Водство Тоа ќе биде многу подобро ако може да има некој друг мерка вас. Ви благодариме! Ние би можеле да имаат проблем да брод од пакетот во 8 дена. Обичај се прилагоди услугата е понудена за слободни. Неговиот сон е да се најде Едно Парче, на огромно богатство.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
едно парче
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
marchbebe
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
вест + панталони + Сламена шапка + Слама sandles
Знаци:
ЕДНО ПАРЧЕ Мајмун D. Luffy
Материјал:
Единствен Платно
Свеж

Избор на клиенти