.

.

New
рачно изработени Силикони Целосна Главата Kigurumi Маски Cosplay Розови Очи Кафеава Коса Crossdresser Kigurumi Маска со Перика Може да се Прилагоди

рачно изработени Силикони Целосна Главата Kigurumi Маски Cosplay Розови Очи Кафеава Коса Crossdresser Kigurumi Маска со

DEN 30050.00
DEN 31631.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. Па ние не прифаќаме раш цел.Изработка време е за 1~2 месеци! Ви благодариме за разбирањето! Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата
Црвено : максимум круг низ брадата 100% рачно изработени Силикони Целосна Главата Kigurumi Маски Cosplay Розови Очи Кафеава Коса Crossdresser Kigurumi Маска со Перика Може да се Прилагоди Повратни информации слики : За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти ставен на ред, тоа ќе потрае околу 1-2 месец да се направи. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод. Повеќе Производи,Pls линк за да :
. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод (3-5 дена за испорака) Напомена : Како маска е обичај прави по клиент место со цел, ние не прифаќаме да ја откажете нарачката во нашиот одлуки време. Тоа е целосна главата, перика е вклучена.Ви благодарам многу за вашата помош. Ви благодариме за вашето разбирање. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Силика Гел
Is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Свеж

Избор на клиенти