.

.

New
Латекс знаци гума капи со две парчиња коса Кабел

Латекс знаци гума капи со две парчиња коса Кабел

DEN 2346.00
DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Слично на кожа, латекс бара сјајна и грижа, со цел да се погледне своите најдобри и развој светла сјај. Нашата попуст распоред се врз основа на стандарден модел количини.
Политика на враќање, Ако производот ќе примите не е она што го наредил, ние ќе го замени тоа бесплатно. Кога за прв пат купување на облека, ќе може да бидат разочарани да се види дека на латекс се чини дека имаат повеќе од мат финиш.
Ние сме директно од производителот,има долгогодишно искуство за оваа латекс маркетинг и, исто така, уживаат добра репутација. Сите производи се проверуваат пред превозот и suitop гарантира за квалитетот на нашите производи.За да добиете подобра идеја од типот на за да обезбеди трговија на големо цена за вас, ве молиме да ни испратите e-mail
Големина на листата големина S M L
висина (cm) 155~165 165~170 170~180
Сакате да Блесне Вашата Латекс Облека?
Ако сте виделе латекс во photoshoots или клубови, тоа веројатно се појавува мазна и многу сјајна. Ако некој производ не ги исполни вашите очекувања, едноставно јавете ни во рок од 2 дена не можат да се сметаат за одговорни за штета предизвикана од злоупотреба или лошата грижа на облека. Ако сакате да се разменуваат облека, или ако постојат било какви грешки со вашата нарачка, вие мора да го извести ни во писмена форма или по e-mail во рок од 2 дена од приемот на вашата цел за враќање овластување број. Ова ги вклучува и долна облека ропство предмети и е во согласност со здравје и hygene прописи.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Број На Модел На:
ST-224020
Материјал:
Латекс
Свеж

Избор на клиенти