.

.

New
(Kig004)Gurglelove Женски Слатка Девојка Смола Половина Глава Kigurumi BJD Маска Cosplay Јапонски Аниме Улога Лолита Маска Crossdress Кукла

(Kig004)Gurglelove Женски Слатка Девојка Смола Половина Глава Kigurumi BJD Маска Cosplay Јапонски Аниме Улога Лолита Маска Crossdress

DEN 19199.52

Стока
Достапно.


Опис :
Име на производ : Женски Слатка Девојка Смола Половина Глава Kigurumi Маска Со BJD Очи Cosplay Јапонски Аниме Улога Лолита Маска Crossdress Кукла
Производ вклучува : Половина глава маска x1, перика x 1
Материјал : Смола
Дебелина : 3мм
Answer : ___________________________ Note : Во очите не се лепи на маска за да avaoid тие кршеше од време на превозот, маската доаѓаат со велкро така можете да се држи очите на неа.
Обработка на време : Како маска е рачно изработени објект, не се произведени од страна фабрика собранието линија , па тоа ќе трае околу 15 дена
да се направи kigurumi маска. Ние не прифаќаме раш цел. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Plz се прошири 10 повеќе денови обработка на пат откако ќе го поставите цел , ви Благодариме за вашето разбирање и соработка.
Голем избор за очите и перика. Plz контакт со сервисот за повеќе перика стилови. Plz кликни тука за очи избор :
Обичај шминка услугата е достапна, ако треба обичај шминка, plz контакт со нас и да се обезбеди шминка слики.
Обичај шминка услугата е достапна, ако треба обичај шминка, plz контакт со нас и да се обезбеди шминка слики.
Ако сакате earholes, plz да преземе некоја белешка кога ќе го поставите цел.
Plz да преземе некоја белешка за боја на кожата кога ќе го поставите цел.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Аниме
Тип На Објект:
Маски
Материјал:
Смола
Големина:
One size
Обичај:
Yes
Свеж

Избор на клиенти