.

.

New
(C2-071)Врвен Квалитет Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маски Crossdresser Кукла Kiger Аниме Улога Игра

(C2-071)Врвен Квалитет Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маски Crossdresser Кукла Kiger Аниме

DEN 30045.00
DEN 31626.24

Стока
Достапно.

Повеќе Производи,Pls линк за да :
.
Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод.
Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : јас го прифаќам 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот.Ви благодарам многу за вашата помош. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги.
Опис :
Аниме карактер : НИКОЈ
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1
Оваа Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод( 3 до 5 работни денови за испорака )
Големина : Ние треба вашата два measurments(CM)
Зелена : максимум круг низ веѓата
Црвено : максимум круг низ брадата
(C2-071)Врвен Квалитет Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маски Crossdresser Кукла Kiger Аниме Улога Игра
Повратни Информации Слики :
За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти ставен на ред, тоа ќе потрае околу 1-2 месец да се направи.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Силика Гел
is_customized:
Yes
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Материјал:
Силикони
Свеж

Избор на клиенти