.

.

New
Нови Пристигнување Силикони Целосна Главата Kigurumi Маски Cosplay Убави Розова Кадрава Коса Crossdresser Kigurumi Маска со Перика

Нови Пристигнување Силикони Целосна Главата Kigurumi Маски Cosplay Убави Розова Кадрава Коса Crossdresser Kigurumi Маска со Перика

DEN 30050.00
DEN 31631.52

Стока
Достапно.

Па ние не прифаќаме раш цел. Тоа е целосна главата, перика е вклучена.Изработка време е за 1~2 месеци! Ви благодариме за разбирањето! Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата
Црвено : максимум круг низ брадата Нови Пристигнување Силикони Целосна Главата Kigurumi Маски Cosplay Убави Розова Кадрава Коса Crossdresser Kigurumi Маска со Перика Повратни информации слики : За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти ставен на ред, тоа ќе потрае околу 1-2 месец да се направи. Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод. За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ви благодариме за вашето разбирање.Опис : Аниме карактер : НИТУ еден Производ вклучуваат : Комплетна главата маска x1, перика x 1 со Овој Kigurum маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка. Повеќе Производи,Pls линк за да :
. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение.Ви благодарам многу за вашата помош. Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : јас го прифаќам 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Силика Гел
Is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Свеж

Избор на клиенти