.

.

New
2018 Возрасни Жени Мажи Бела Пулпа Маска DIY Само Цртање Празно Лице Маски Cosplay Додатоци Реквизити Партија се Облекуваат Декорација

2018 Возрасни Жени Мажи Бела Пулпа Маска DIY Само Цртање Празно Лице Маски Cosplay Додатоци Реквизити Партија се Облекуваат Декорација

DEN 710.40

Стока
Достапно.


Функција 100% сосема нов и висок квалитет на Една големина одговара на повеќето Тежина : околу 30g /еез Материјал : пулпа Големина : околу 18 x 17cm Секој лицето маска е со низа, може да се поправи тоа на вашето лице лесно.
Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни Ние тестирани секое парче пред да се испраќаат до вас Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Враќање мора да биде во оригиналниот пакет, и со СИТЕ оригинални додатоци. Ако некој објект исчезнати, замена на трошоците ќе бидат одземени соодветно.Ве молиме контактирајте ја нашата услуга на персоналот пред да се врати Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативна или неутрална повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.

Детали

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии
Тип На Објект:
Маски
Материјал:
Пулпа
Материјал:
Пулпа
Свеж

Избор на клиенти