.

.

New
CCCAGYA E003 нови Акрилик Плоштадот Подарок Молив Box Office & Училиште Резерви, Пенкала, Моливи & Пишување на Материјали Молив Случаи & Кеси

CCCAGYA E003 нови Акрилик Плоштадот Подарок Молив Box Office & Училиште Резерви, Пенкала, Моливи & Пишување на Материјали Молив

DEN 345.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.


Големина : 16.5 CM*5 CM*1.5 CM
Тежина : 38g Само пенкало кутии!!!
Не вклучува пен

Детали

Тип:
Молив Случај
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
E003
Употреба:
подарок
категорија:
Молив Случај
Новина:
Yes
Бренд Име:
CCCAGYA
Големина:
16.5CM*5CM*1.5CM
Материјал:
Акрилик
Тежина:
38g
Свеж

Избор на клиенти