.

.

New
Yongnuo YN-14EX TTL Макро Леќа Прстен Лајт Блиц Светлина за Canon 5Ds 5Dsr 760D 5D Mark III 6D 7D 60D 70D 700D 650D 600D Speedlite

Yongnuo YN-14EX TTL Макро Леќа Прстен Лајт Блиц Светлина за Canon 5Ds 5Dsr 760D 5D Mark III 6D 7D 60D 70D 700D 650D 600D Speedlite

DEN 5039.00
DEN 5927.52

Стока
Достапно.

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Сите применливи давачки и даноци, доколку ги има, не се вклучени во набавната цена на вашата нарачка или трансакција. Висока Брзина Систем На Рециклирање
- Рециклирање време за целосна излез зема само 3 секунди; можете да добиете голема брзина тековната-врати се доживее дури и без користење на бренд нови батерии, кои само ќе трае 4-5 секунди. Осигурете се видиме не Вештачки штета и не'ot земе покрај видиме. Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации дека истиот ден. Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од страна на применлив на царинската агенција во вашата земја. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашиот po#. Предмети се испраќаат само по уплатата примена. 3s Флеш Контрола на 7 нивоа на производство, контрола (1/64-1/1)
19 нивоа на фино подесување
Слики
Превозот 1. Ве молиме проверете ја вашата земја увоз политика да се разбере и да се утврди применливоста на и вашата одговорност за какви било давачки или даноци на производи купување. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност. Поддршка Објективот на Повеќе Филтер Големина
- Поддршка објективот на следниве филтер големина : 52mm / 58mm / 67mm / 72mm
7. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ние ќе работиме со вас да се. Па вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Автоматски Прилагодувања За Заштеда На
- YN-14 EX може автоматски да ја зачувате вашата моментална оперативни прилагодувања за вашиот удобен следната употреба.

Детали

Бренд Име:
YONGNUO
Пакет:
Yes
Извор На Светлина:
LED
Екранот:
No
Температура На Боја:
5600k
Број На Модел На:
YN-14EX TTL
TTL:
Yes
Компатибилен Камера Бренд:
CANON
Свеж

Избор на клиенти