.

.

New
Отклучен Безжичен USB Модем Сиера Aircard 320U 100Mbps 4G LTE 1800/2600Mhz+Надворешна Антена Адаптер Кабел

Отклучен Безжичен USB Модем Сиера Aircard 320U 100Mbps 4G LTE 1800/2600Mhz+Надворешна Антена Адаптер Кабел

DEN 1660.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


Нови акции доаѓаат со пониска цена,добредојдени да се направи нарачка.така постави прашање и ние да направи брза испорака со малку дополнителни трошоци. Овој производ е дизајниран да се користи во регионите од Азија, Австралија и Нов Зеланд.0 препорачува) Простор на Дискот Барања 150 MB Уред Димензии 50 mm (L) × 64 mm (W) x 11 mm (H) Тежина : 55 g Јачина на звук : 34 cc
Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!
Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!
Ако ви треба брза пратка преку DHL (во рок од 3 до 5 дена во светот) ве молиме да се направи истрага за екстра испорака трошоци треба да се плати. Како што постојат многу логоа на huawei модеми, ќе испрати логото и боја по случаен избор во парк
2.
Ние не сме одговорни за било царински формалности или должности во земјата на дестинација. Ние не сме одговорни за квалитетот проблем ако купувачот се надополни firmware-от од страна на самиот
.
тој Air Card 320 U, исто така познат како на Telstra USB 4 G, е за LTE мрежи и нуди преземање брзина до 100 Mbps а upload брзини до 50 Mbps. Зависни од мрежата LTE Двојна Превозникот HSPA+ Мрежна Технологија HSPA+ HSPA Фреквенција LTE 1800/2600 MHz WCDMA 850/900/2100 MHz Антена Разновидност Поддршка Да Оперативен Систем за Поддршка на Windows 7 SP1 Windows Vista, Windows XP, Mac OS X, Linux Ubuntu 9.04 Оперативни Температура од 0 до 35 целзиусови степени Температура на Чување -40 85 целзиусови степени Одобрување на Усогласеноста На-Штиклирајте CE Форма Фактор USB Системот за Барања USB Порта (2.

Детали

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Алкател
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции
Стил:
Надворешни
wirless Модем Тип:
WCDMA,LTE
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
320U
Преносот Го Оценувате:
100Mbps
Свеж

Избор на клиенти