.

.

New
Оригинални huawei e5830 безжичен wifi модем

Оригинални huawei e5830 безжичен wifi модем

DEN 1660.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


100% Оригинални huawei e5830 безжичен wifi модем
Опис На Производот
Спецификации
HSDPA 7.2 Mbps/HSUPA 5.76 Mbps
HSUPA/HSDPA/UMTS 2100 MHz
EDGE/GPRS/GSM 1900/1800/900/850 MHz
Поддржува Еквилајзер и Примате Разновидност
Микро SD Картичка
SMS услуга
Wi Fi Offload
Онлајн Ажурирање
Се поврзува и до 5 Wi Fi вклучени уреди
Поддржува Windows 7/Windows 2000/XP/Vista, Mac OS и Linux
Answer : ___________________________ Note :
1. Како што постојат многу логоа на huawei модеми, ќе испрати логото и боја по случаен избор во парк
2. Ние не сме одговорни за квалитетот проблем ако купувачот се надополни firmware-от од страна на самиот

Детали

Со Модем Функција:
Yes
Производи Статус:
Акции
WAN Порти:
1
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
Yes
Поддржува WDS:
Yes
Поддржува WPS:
Yes
Ѕид:
No
Примена:
3G
Безжичната:
Безжичната
Тип:
Безжичната
Стандарди И Протоколи:
Wi-Fi 802.11 g,Wi-Fi 802.11 b,Wi-Fi 802.11 n
VPN:
Yes
Функција:
Ѕид
Број на USB Интерфејс:
1
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Број На Модел На:
E5830
Max. LAN Податоци го Оценувате:
7.2 Mbps
Wi-Fi Брзина На Пренос:
7.2 Mbps
Свеж

Избор на клиенти