.

.

New
Магично Овошје Кристал Глина Гума Кал Plasticine Деца Интелигентни DIY Лигите Играчка

Магично Овошје Кристал Глина Гума Кал Plasticine Деца Интелигентни DIY Лигите Играчка

DEN 100.00
DEN 117.60

Стока
Достапно.


Спецификации :
Еко-пријателски материјал, целосно не се токсични, добра за деца' здравје.
Се чувствуваат како желе, голема играчка да се развие детска' креативност и имагинација.
Вежба децата' и координација, способност со рацете, очите и мозокот.
Тип : Кристал Глина
Материјал : Смола
Карактеристики : Кристал, Интелигентни Играчка, Овошје Шема Случај, Солидна Боја
Големина(D x H) : 8см х 2cm/3.15" x 0.79" (Прибл.)
Забелешки :
Плодот моделот ќе бидат малку различни, поради различни производство серија.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Кристал Глина

Детали

боја:
Бела,Светло Жолта,Портокалова,Зелена,Црвена,Жолта
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
21351
Износот на бојата plasticine:
6 бои
Тип:
Обоени Глина
Предупредување:
No
Бренд Име:
BLUELANS
Возраст Опсег:
> 6 години
Свеж

Избор на клиенти