.

.

New
solarbotics ЗРАК робот diy колекции робот Електронски лемење комплет врз основа на сончевата

solarbotics ЗРАК робот diy колекции робот Електронски лемење комплет врз основа на сончевата

DEN 566.40

Стока
Достапно.


ЗРАК
Ro бот за Полнење Solarbotic
Ова е проект врз основа на solarengine,(Ако не се разбере она што solarengine е,вики или google може да помогне u) .

Детали

Возраст Опсег:
12-15 Години
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти