.

.

New
OHS Tamiya 24300 1/24 GTR R35 Скала Собранието Автомобил Модел за Градење Колекции о

OHS Tamiya 24300 1/24 GTR R35 Скала Собранието Автомобил Модел за Градење Колекции о

DEN 2904.96

Стока
Достапно.

ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. ако не можат да вашиот пакет за 30 дена(Европа, Азија),40 дена(Северна Америка,Австралија),60 дена(Јужна Америка). Сите модел обем и детали-поставки се нагодени според производителот, ние не сме одговорни за грешките.
Контакт со Нас на : Можете да не контактирате преку Aliexpress порака систем, обично пораката ќе се одговори во 1 работен ден. ако тоа се случи да ви. Ве молиме да ја откаже нарачката љубезно. Овој комплет не содржи алатки и лепак. ние сме толку се извинувам за грешката. ние ќе ви понудиме попуст или забава да ја покажеме нашата почит кон вас.
Се Препорачува Потребните Алатки :
Tamiya 24300 1/24 GTR R35 Скала Собранието Автомобил Модел за Градење Колекции
Спецификација
- Производителот:Tamiya
- Се вклучени : Tamiya 24300 x 1
- Скала : 1/24
Коментари : Гушење опасност ве молиме чувајте се далеку од децата. ние сме толку се извинувам за тоа.
За Надвор Од Акциите : Ние, исто така, продаваме нашите производи во друга платформа или веб-сајт. Можете исто така да ги пратите на трети лица веб-сајт. ние можеме да ви помогне да ги пратите на тоа. ве молиме да го користите следење на број за да го добиете вашиот пакет, Од речиси поштата на вашиот примање адреса. можете да го користите на следното купување. или вашиот парцела нема да биде успешна испорака.Исто така можете да контактирате Aliexpress услуги на клиентите.

Детали

Тип:
Собранието Скала Автомобил
Бренд Име:
Портокал Хоби
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 8 години
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
24300
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Тема:
Возило
Возило:
Автомобили
Предупредување:
Гушење Опасност,8+
Свеж

Избор на клиенти