.

.

New
4pcs 3D Метал Нано Загатка KMK F450 BZS G500 ФОЛКСВАГЕН Буба MSL 3.0 Т Автомобил Возилото се Соберат Модел Комплет DIY 3Д Ласерски Сече Сложувалка Играчка

4pcs 3D Метал Нано Загатка KMK F450 BZS G500 ФОЛКСВАГЕН Буба MSL 3.0 Т Автомобил Возилото се Соберат Модел Комплет DIY 3Д Ласерски

DEN 1231.00
DEN 1296.00

Стока
Достапно.

Спецификации : Тема : 3 D Автомобил Возило Загатка Име : KMK F450 BZS G500 "ФОЛКСВАГЕН" Буба MSL 3.0 Т Модел : I31130, I21131, I31132, I21137, Материјал : не 'Рѓосувачки железо : За 100g KMK F450 Големина : 9 x x 4.5 3.6 CM (3pcs метални листови) BZS G500 Големина : 9.1 x 3.6 x 3.7 CM (3pcs метални листови ) "ФОЛКСВАГЕН" Буба Големина : 8.2 x 3.4 x 2.8 CM (2 парчиња метални листови ) MSL 3.0 Т Големина : 8.2 x 3.1 x 3.2 CM (2 парчиња метални листови ) Боја : Sliver Количеството на Листови : 2 - 3 еез Возраст : 14+ Степен на тежина : 3 - 5 Ѕвезди Пакување : Хартија Кутија Функција : Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет. Неверојатни детали и прекрасен DIY искуство. Чекор по чекор сликата рачно,исток кон градење на тоа. Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години.Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x HK Nan Yuan KMK F450 BZS G500 "ФОЛКСВАГЕН" Буба MSL Автомобил Возило 3.0 Т 3 D DIY Метал Загатка Играчка 1 x Упатството за

Детали

боја:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Тема:
Возило
Возило:
Автомобили
Тип:
3D Ласерски Сече Модели Метал Мозаик
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KMK F450 BZS G500 ФОЛКСВАГЕН Буба MSL 3.0 Т Мозаик
Скала:
1
Предупредување:
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца.
Свеж

Избор на клиенти