.

.

New
Трубач 00388 1/35 шпански Војска VRC-105 Centauro RCV пластични модел комплет

Трубач 00388 1/35 шпански Војска VRC-105 Centauro RCV пластични модел комплет

DEN 1368.00

Стока
Достапно.

Трубач 00388 1/35 шпански Војска VRC-105 Centauro RCV пластични модел комплет
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање. За испорака на руски и Белорусија , ние ви препорачуваме да изберете Posti Финска со поевтини превозот цена и брза испорака, ние вети, во рок од 40 дена од датумот на породување со Posti Финска, ако не го примите вашата нарачка во рок од 40 дена од страна на posti финска, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!
.

Детали

Возило:
Резервоар
Предупредување:
14+
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Резервоар
Скала:
1
Број На Модел На:
00388
Тема:
Возило
Свеж

Избор на клиенти