.

.

New
Трубач Модел 00381 1/35 руската PT-76B Светлина Amphibious Резервоарот модел комплет

Трубач Модел 00381 1/35 руската PT-76B Светлина Amphibious Резервоарот модел комплет

DEN 900.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. За испорака на руски и Белорусија , ние ви препорачуваме да изберете Posti Финска со поевтини превозот цена и брза испорака, ние вети, во рок од 40 дена од датумот на породување со Posti Финска, ако не го примите вашата нарачка во рок од 40 дена од страна на posti финска, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање. За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!
.Трубач Модел 00381 1/35 руската PT-76 B Светлина Amphibious Резервоарот модел комплет
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.

Детали

Возило:
Резервоар
Предупредување:
14+
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Скала:
1
Број На Модел На:
00381
Тип:
Резервоар
Тема:
Возило
Свеж

Избор на клиенти