.

.

New
Хоби Шеф 82417 - AAVR-7A1 RAM/RS - 1:35 Пластични Модел Комплет

Хоби Шеф 82417 - AAVR-7A1 RAM/RS - 1:35 Пластични Модел Комплет

DEN 1284.00

Стока
Достапно.

Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. Бесплатен превозот во Бразил, ние ќе ја испрати преку Посебни-линија YW, бесплатен превозот во Америка, ние ќе брод од страна на E-пакет, за други земји, ќе испрати од кина пост воздух mail. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.HOBBYBOSS 82417 - AAVR-7 A1 RAM/RS - 1 : 35 Пластични Модел Комплет
Драг Пријател,
Ви благодариме за посетата на нашата продавница! Во однос на испорака и плаќање, ние треба да се разјаснат како што е подолу. За бесплатен превозот објект на руски, Белорусија, ние ќе ја испрати од posti финска. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!. Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме нашите paypal сметка, тогаш. Ако примите објект во лоша состојба, ве молиме контактирајте со нас на прво место, ние ќе ви даде најдоброто решение што може. За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање.

Детали

Возило:
Резервоар
Предупредување:
14+
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Резервоар
Скала:
1
Број На Модел На:
82417
Тема:
Возило
Свеж

Избор на клиенти