.

.

New
Дрвени подвижен мали авиони детски играчки занает декорација дванаесет парче комбинација авион модел дрвени играчки 12pcs/ собата

Дрвени подвижен мали авиони детски играчки занает декорација дванаесет парче комбинација авион модел дрвени играчки 12pcs/ собата

DEN 1698.72

Стока
Достапно.

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Но, понекогаш оди до 25 - 30 дена и повеќе за оддалечена област. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте ги задоволи со нашиот производ или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори спорот. Ние само брод да се потврди цел адреси.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
1. Дрвени играчки не се совршени. Ве молиме да се разбере.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Про ве молиме имајте во предвид дека елементите се вештачки лепак на лепак, Со малку лепак истекување проблемот не е квалитетот проблем, ве молиме да не се земе дека не е прифатливо.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : Цел број, Слика на неисправни монистра. Дека се зависи од товар во различни земји.5 * 7 cm Еден сет на тежина : 0. Еден мал авион е о, ве Молиме да се види големината. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Објектот ќе брод од страна на Кина Пост Registed Воздух Mail (тежина е под 2kg ) за слободни, и нормално ќе пристигне во 15-26 работни дена (не вклучуваат викенд и одмор).45 kg еден Секоја со посебен пакување 12 автомобил модел и правец серија, парична казна изработка изгледа прекрасна.
Еден телефон пакување големина : 7 * 6. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.

Детали

Тип:
Дрво
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Возило:
Авионите
Материјал:
Дрво
Тема:
Возило
Број На Модел На:
Z001
Скала:
1
Бренд Име:
AIBOULLY
Свеж

Избор на клиенти