.

.

New
32-милиметри-90mm жица дрво модел хо ш скала модел жица дрво за архитектонски модел на градење на песок табела scenry изгледот 50pcs

32-милиметри-90mm жица дрво модел хо ш скала модел жица дрво за архитектонски модел на градење на песок табела scenry изгледот

DEN 821.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Постои мала разлика меѓу сликите и вистинскиот објект.
Предмет : Модел Дрво Боја : зелена Висина : 32-милиметри-90mm Материјал : метал/ жица дрво Пакет : 50pcs Вклучувајќи 50pcs жица модел дрво
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Тие се за вашиот референца само. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

Детали

боја:
3210, 4316, 5020, 8030, 9035
Пол:
Унисекс
Количината на Предмети во Собата:
50
Предупредување:
Нема Јадење
Тип:
жица дрво
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Број На Модел На:
LQ
Тема:
моделот на дрвото
Скала:
32-90mm
Објектот:
моделот на дрвото
Стил:
жица модел дрво
боја:
Зелена
Материјал:
железо жица
Висина:
32-милиметри-90mm
Пакет:
50pcs/торба
Примена:
Архитектонски Модел На Распоред
Употреба:
Модел Воз Изгледот
клучен збор:
архитектонски модел на дрвото
Свеж

Избор на клиенти