.

.

New
Бесплатен Превозот Играчки Дете Подарок Градежни Блокови Јура диносаурус светот 6 поставите Tyrannosaurus Rex Raptor Triceratops Stegosaurus итн.

Бесплатен Превозот Играчки Дете Подарок Градежни Блокови Јура диносаурус светот 6 поставите Tyrannosaurus Rex Raptor Triceratops

DEN 400.00
DEN 868.80

Стока
Достапно.


Јура диносаурус светот 6 поставите Tyrannosaurus Rex Raptor Triceratops Stegosaurus итн.

Детали

Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тема:
Животни
Тип:
6vc
Скала:
1
Возраст Опсег:
2-4 Години
Број На Модел На:
32635
Пол:
Унисекс
Предупредување:
5154
Количината на Предмети во Собата:
20
Свеж

Избор на клиенти