.

.

New
1/100 скала 3cm модел вештачки ABS пластика цветни дрвја и растенија за трева

1/100 скала 3cm модел вештачки ABS пластика цветни дрвја и растенија за трева

DEN 449.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.


1/100 скала 3cm модел вештачки ABS пластика цветни дрвја и растенија за трева
Име на производ : модел се засади трева
Боја : шарени
Скала : 1/100
Висина : 3cm
Тип : Модел Градежни Материјали
Материјал : пластика
Пакет : 100pcs/многу
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Детали

Пол:
Унисекс
Тип:
модел засади трева
Број На Модел На:
FG-04-30
Предупредување:
Нема Јадење
Возраст Опсег:
Grownups
Бренд Име:
TERAYSUN
Тема:
Згради
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Количината на Предмети во Собата:
100
Скала:
1/100
Објектот:
модел шарени растенија цвет&трева
Скала:
1
Големина:
3cm
Функција:
измешани различни бои
боја:
жолта зелена црвено виолетова бела
Свеж

Избор на клиенти