.

.

New
RealTS Трубач 1/35 02057 E-25 Работен Песна Линкови

RealTS Трубач 1/35 02057 E-25 Работен Песна Линкови

DEN 527.52

Стока
Достапно.

За кина пост воздух пошта испорака на други земји (освен Бразил), ветивме во рок од 60 дена од датумот на породување, ако ваша цел не се доставени во рок од 60 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање. Ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање, ако треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ве известиме нашите paypal сметка, тогаш. Ако примите објект во лоша состојба, ве молиме контактирајте со нас на прво место, ние ќе ви даде најдоброто решение што може. Бесплатен превозот во Бразил, ние ќе ја испрати преку Посебни-линија YW, бесплатен превозот во Америка, ние ќе брод од страна на E-пакет, за други земји, ќе испрати од кина пост воздух mail. Ве молиме да го прочитате пред да се купи :
1. За бесплатен превозот објект на руски, Белорусија, ние ќе ја испрати од posti финска. За испорака на Бразил, ние вети датумот на породување во рок од 90 дена од кина пост воздух mail или Специјални-линија YW, ако ваша цел не се доставени во рок од 90 дена, ве молиме отворете го оспори и да побара враќање на средствата веднаш, ние ќе рефундирање на сите ваши плаќање врати без одлагање. Ако сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме вид ни даде 5 ѕвезда повратна информација , вашата добрина поддршка значи многу за нас!
Ви благодариме за вашето внимание и се надевам дека ќе имате голем шопинг искуство во нашата продавница!
.

Детали

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
02057
Бренд Име:
RealTS
Скала:
1
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Пластични
Тип:
Резервоар
Предупредување:
14+
Возило:
Резервоар
Пластични Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти