.

.

New
OHS Tamiya 74048 Модел Алатки ХГ Директно Пинцети Хоби Занает Алатки Додаток

OHS Tamiya 74048 Модел Алатки ХГ Директно Пинцети Хоби Занает Алатки Додаток

DEN 1002.72

Стока
Достапно.

Други Политики :
*Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.

Детали

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Тип:
Модел Хоби Занает Алатки
Предупредување:
Гушење Опасност,8+
Бренд Име:
Портокал Хоби
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
74048
Тема:
Модел Алатки
Скала:
NO
Свеж

Избор на клиенти