.

.

New
Гаранција Црна Боја 5.0За DEXP Ixion Y5 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел 1PC/Многу

Гаранција Црна Боја 5.0За DEXP Ixion Y5 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел 1PC/Многу

DEN 363.84

Стока
Достапно.

Компатибилна со Моделот : За DEXP Ixion Y5

Детали

боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За DEXP Ixion Y5
Бренд Име:
Маглива убавина
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
За DEXP Ixion Y5
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
Гаранција за квалитет:
Еден Месец По Приемот
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Со Модел:
За DEXP Ixion Y5
Тест Пред Пратката:
Yes
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти