.

.

New
squishies промет на големо со 10pcs kawaii squishy jumpo симпатична нинџа панда бавно зголемувањето на squishy со пакет стискаш дете играчка подарок Слободен Брод

squishies промет на големо со 10pcs kawaii squishy jumpo симпатична нинџа панда бавно зголемувањето на squishy со пакет стискаш

DEN 1503.00
DEN 1903.20

Стока
Достапно.


Ви благодариме за соработката со добро.5 cm*7cm
Превозот
Обично,ние ќе брод на предмети во рамките на 2-5 дена по добивањето на плаќање.
Ако имате било каков проблем со превозот или примање на тоа. Или целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостиг, но ние ќе ве информираме преку aliexpress. Предмети ќе биде предаден во рок од 2-5 работни ден на расчисти исплата добиле. секогаш тука serivicing за добро.com адреса.com порака систем. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
плаќање
Гаранција и да се Врати
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7days за замена.
поврзани производи
Висок Qquality&Брза Испорака И Добра Услуга
ние може да не ветуваат производи 100% совршена,но ние може да вети ние ќе ви ги даде на
совршена услуга!!!
големина : за 13.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е потврдено Aliexpress. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. се чувствуваат слободни да контакт со мене во прв пат. ве молиме да оставите добар фидбек од 5 ѕвезди, ако сите е добро.

Детали

Големина:
13.5cm*11.5cm*7cm
Материјал:
PU
Број На Модел На:
слободни
Бренд Име:
VBNM
Свеж

Избор на клиенти