.

.

New
Мали Свежи Листови Ознаки за Врвка за Врат Lanyards за клучеви лична Карта Помине Фитнес Мобилен Телефон USB значка носителот DIY Висат Јаже Ласо Lanyard

Мали Свежи Листови Ознаки за Врвка за Врат Lanyards за клучеви лична Карта Помине Фитнес Мобилен Телефон USB значка носителот

DEN 108.00

Стока
Достапно.


Мали Свежи Листови Ознаки за Врвка за Врат Lanyards за клучеви лична Карта Помине Фитнес Мобилен Телефон USB значка носителот DIY Висат Јаже Ласо Lanyard руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот е Полна англиски Име(најчесто со 3 зборовите) поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме!! Купи две парчиња или повеќе имаат 2% попуст!! Ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас, ако задоволни ве молиме да ни даде пет-ѕвезда фалат, ни треба вашата поддршка. ви благодарам многу! !
Вистински слики :

Детали

Број На Модел На:
0110
Материјал:
Најлон Lanyard
Големина:
43cm*8cm
боја:
како на сликата покажува
Модел 1:
мобилен телефон lanyard
Продажба на точка 1:
Lanyards Вратот Рака За ИДЕНТИФИКАЦИЈА Помине Картичка Значка Салата Копче
Продажба на точка 2:
за Копчињата на Телефонот Декорација
Свеж

Избор на клиенти