.

.

New
Etmakit Француски Baguettes Kawaii Squishy Зголемувањето На Телефонот Ремени Симпатична Стискаш Стрес Деца Подарок Перница Леб Торта Леб Играчка

Etmakit Француски Baguettes Kawaii Squishy Зголемувањето На Телефонот Ремени Симпатична Стискаш Стрес Деца Подарок Перница Леб

DEN 143.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.


Материјал : Еластична Еколошки СТП
Големина : 28 см*5cm,36cm*5cm
Боја : Види на сликата
Стил : Рака перница/зглоб подлога и така натаму.
Модел : Цврсти
Количина : 1 компјутер
Пакет : 1 парче леб Squishy

Детали

Бренд Име:
Etmakit
Број На Модел На:
JJ4776-01
Материјал:
Еластична Еколошки СТП
Големина:
28cm 36cm
Тип:
мобилен телефон рака
Свеж

Избор на клиенти