.

.

New
Мотоцикл USB приклучок 12V-24V 2.8 Е Водоотпорен USB Полнач за Паметни Телефони, GPS

Мотоцикл USB приклучок 12V-24V 2.8 Е Водоотпорен USB Полнач за Паметни Телефони, GPS

DEN 911.52

Стока
Достапно.


Ве молиме Имајте на ум : овој USB Полнач за да го Прикачите на Двоен Приклучок Рака.
Спецификации : Состојба : Brand new Кабел должина : 233 cm вкупна должина влезен Напон : DC 12 V-24 V USB излез Напон : 5 V Излез тековната : 2.8 Материјал : ABS & Трајни Гума Производ Димензии : 5.5*3.5*2 cm Тежина : 160g
Слики Покажуваат :

Детали

Приклучок Тип:
Универзална
USB Порти:
1
На текст:
12-24V/2.4 НА
Квалитетот сертификација:
CE
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Компатибилен Бренд:
Универзална
Излез:
5V/2.4 НА
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Број На Модел На:
F3
Бренд Име:
Lention
Тип:
Мотоцикл USB Полнач
Свеж

Избор на клиенти