.

.

New
X-ЗМЕЈ Полнач за Телефон 10000mAh Двојна USB Соларни Надворешни Батеријата Банка за iPhone 6 6s 7 8 Плус Samsung s8 s8+ LG, HTC, Sony

X-ЗМЕЈ Полнач за Телефон 10000mAh Двојна USB Соларни Надворешни Батеријата Банка за iPhone 6 6s 7 8 Плус Samsung s8 s8+ LG, HTC,

DEN 936.00
DEN 1439.52

Стока
Достапно.

1 задолжен да обезбеди најбрз полнење брзина на вас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

боја:
Зелена, Портокалова
Приклучок Тип:
Универзална
Извор На Енергија:
USB,Соларна Енергија
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,EMC,MSDS
Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип:
Патување
Бренд Име:
X-ЗМЕЈ
Излез:
5V/2.1 A
Број На Модел На:
XD-S10000
Излезен Интерфејс:
USB
USB Порти:
2
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
боја:
зелена,портокалова
Напон:
Input
Компатибилен:
за iPhone, Samsung, HTC, Sony Blackberry Huawei Xiaomi Nokia Motorola
Свеж

Избор на клиенти