.

.

New
Kingzone К2 Држачи за патување chager поправка замена за Kingzone К2 Телефон со Бесплатен превозот+Следење

Kingzone К2 Држачи за патување chager поправка замена за Kingzone К2 Телефон со Бесплатен превозот+Следење

DEN 256.00
DEN 281.76

Стока
Достапно.


Kingzone К2 Држачи за патување chager 100% Оригинални поправка замена за Kingzone К2 Телефон со Бесплатен превозот+Следење

Детали

Приклучок Тип:
EU
USB Порти:
1
Излез:
5V/1A
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Blackview
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Компатибилен Бренд:
Универзална
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Свеж

Избор на клиенти