.

.

New
Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија За Bluboo Маја Видиме 5.5 Инчен 1280x720 MTK6580A Бесплатен Превозот

Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија За Bluboo Маја Видиме 5.5 Инчен 1280x720 MTK6580A Бесплатен Превозот

DEN 393.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.

Ве молиме обидете се да го фабрика-ресетирајте го вашиот телефон да се обиде.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.5 Инчен 1280x720 MTK6580 A Бесплатен Превозот
.(копче операција). (компјутерско работење.
Топло Добредојде Во Продавница
Вистински Производ Фотографии Навистина Во Парк
Врвот Продавачот на Телефони Додатоци
Добар По Продажба На Услуги
[ Вид Забелешка : ]
1.Препорачуваме професионална инсталација. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.
[Совети] : Ако ви се исполнат проблем за време на инсталацијата, ве молиме обидете се 3 Чекори :
1. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Ве молиме обидете се да го надградите вашиот телефон ROM фирмверот да најновиот.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 00-20 : 00 Часот Од понеделник До сабота. Ве молиме проверете поврзани жица, врската.)
Пакет Се Вклучени :
1x Bluboo Маја Нова Патување Полначот + USB Кабел USB Линија
Нови Оригинални Патување Полначот + USB Кабел USB Линија За Bluboo Маја Видиме 5.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,
така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.

Детали

боја:
Бела
Приклучок Тип:
EU
USB Порти:
1
Излез:
5V/1A
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Blackview
Извор На Енергија:
A. C. Извор
Компатибилен Бренд:
Други
Излезен Интерфејс:
USB
Тип:
Патување
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Број На Модел На:
Bluboo Маја
На текст:
100-240V/0.15 НА
Свеж

Избор на клиенти