.

.

New
Мото Велосипед Handlebar Зафат Планината Носителот Застане за мобилни Телефони,GPS ,Радио и Воки Токи

Мото Велосипед Handlebar Зафат Планината Носителот Застане за мобилни Телефони,GPS ,Радио и Воки Токи

DEN 1439.52

Стока
Достапно.


Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура, ABS, Челик Боја : Црна Компатибилен handlebar големина : 12.7-35 мм Максималната ширина на уредот е поддржано : 92mm
Пакет содржи : 1 × Мотоцикл Телефон Носителот
Слика :
Ние се ажурирани на ' рбетот плоча

Детали

Бренд Име:
Lention
Употреба:
Велосипед
Магнетно:
No
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Има Звучник:
No
Материјал:
Алуминиум Легура
Број На Модел На:
UN4U
Свеж

Избор на клиенти