.

.

New
Xnyocn 360 степени Флексибилни Рака мобилен телефон носителот стојат 85 cm Долги Мрзливи Луѓе Кревет Десктоп таблета планината за iphone 6 6s xiaomi

Xnyocn 360 степени Флексибилни Рака мобилен телефон носителот стојат 85 cm Долги Мрзливи Луѓе Кревет Десктоп таблета планината

DEN 807.00
DEN 849.12

Стока
Достапно.


Xnyocn 360 степени Флексибилни Рака мобилен телефон носителот стојат 85 cm Долги Мрзливи Луѓе Кревет Десктоп таблета планината за iphone 6 6s xiaomi

Детали

боја:
Golden
Бренд Име:
xnyocn
Број На Модел На:
универзален телефон носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
Метал
Држач За Во Автомобил:
No
Има Звучник:
No
Велосипедот Носителот:
No
Use1:
Мобилен телефон носителот
Use2:
телефон стојат
Use3:
мобилен телефон носителот
Use4:
Universa телефон носителот
Use5:
за xiaomi huawei iphone 5 6 7
Use6:
за ipod4/5 мини iphone 5s 6s 7s плус
Use7:
360 Ротирачки држач
Use8:
Магнетен Држач стојат
Свеж

Избор на клиенти