.

.

New
Прилагодливи Ротациони GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Авто Rearview Огледало Носители се Залага За Wiko У Пулсот/Wim/Џери Max/Хари/Кени/Томи 2

Прилагодливи Ротациони GPS Мобилен Телефон за во Автомобил Авто Rearview Огледало Носители се Залага За Wiko У Пулсот/Wim/Џери

DEN 501.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот. 6 цифрен-број на поштенски код. и точно превозот addreess(мора со градот, државата име), или пакет може да не deliever успешно.
Ако пакетот delievers не успеа, бидејќи на uncorrect превозот детали, ние не сме одговорни .
Автомобил Планината Rearview Огледало
Направени од високо квалитетни ПВЦ+Пластика
180 степен нагоре и надолу ротација
големина : 23x13x7.5cm, нето тежина : 136g
Одговара за мобилен телефон ширина од 5-9cm
Барањата на rearview огледало"6-9cm; Дебелина на rearview огледало ќе биде 2.3-4.5 cm
лесно да се инсталира без алатки
Пакет се вклучени :
•1 x Автомобил Планината Rearview Огледало (со мало пакет)

Детали

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
WEIYU
полнач:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No
Број На Модел На:
RMK
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Свеж

Избор на клиенти