.

.

New
Автомобил Телефон Носителот Флексибилни 360 степени Прилагодливи Мобилен Телефон Носителот Биро За iphone, Samsung Android GPS Поддршка

Автомобил Телефон Носителот Флексибилни 360 степени Прилагодливи Мобилен Телефон Носителот Биро За iphone, Samsung Android GPS

DEN 432.00
DEN 575.04

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
WATERWICH
Број На Модел На:
автомобил телефон носителот
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 3G/3GS,iPhone 4,iPhone 4s,iPhone 5
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Број На Модел На:
Автомобил Табла Мобилен Телефон Носителот
Име на производ:
Автомобил Phone држач За iphone 7 плус
Компатибилен:
soporte movil носителот, воздухопловни конструкции лулка, GPS/MP4/ suporte став celular
1:
360 rotatable стојат дисплеј за мобилен soutien за iphone 6s плус
2:
морон phone држач за iphone6s плус за Samsung S7 S6
3:
автомобил шофершајбната планината стојат држач за iphone 6 6s плус
4:
шофершајбната автомобил мобилен телефон држачот за iphone6 плус
5:
Мобилен Телефон Носители се Залага за iphone SE 5 5S
6:
телефон клип носителот Биро За Xiaomi Huaiwei HTC
7:
phone држач за во автомобил за iphone Xiaomi
Свеж

Избор на клиенти