.

.

New
Etmakit Универзална Магнетни Автомобил Табла Мобилни Планината Автомобил Стојат Телефон Носителот Леплива е сет за во Автомобил Магнет За GPS Носителот

Etmakit Универзална Магнетни Автомобил Табла Мобилни Планината Автомобил Стојат Телефон Носителот Леплива е сет за во Автомобил

DEN 205.92

Стока
Достапно.

2 X толку моќна како традиционалните suctioncups, месеци на безбедно за повеќето текстура површини, вклучувајќи автомобил dashboards, и криви површини каде што другите месеци failto чекање; Патентиран висока еластичност леплива гел вшмукување чаша е перат и издржливи, враќање на полниот stickiness и се чувствува само како нова по чистење со благ сапун и вода.Магијата дизајн да им овозможи на гората да се цврсто се држи на возилото шофершајбната и да се обезбеди вашиот телефон работат нормално. Прилагодливи вртливата за максимална пристапност, дозволувајќи им на 360° на ротација и 90° вртливата во која било насока. Компатибилност : Moblie Телефон за i Pad mini GPS MP3 MP4. Се додава врз автомобил шофершајбната, каде уред контролите се лесно достапни од страна на возачот. Тоа не само што не влијае на вашиот поглед кон пред начини, но ви нудиме погодност за да се види таблет/ GPS и кул уреди.
Пакет incluing : 1 x Магнетни Телефон Носителот
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Super Thin Челик Вметнете Плоча обезбедува екстра јаки магнетни attachability на гората (Постојат 2 вметнете плочи еден со лента е за паметен телефон само корисниците, а другиот без лента е за паметен телефон со случајот корисници).Ако сакате да се инсталира на табла,ве молиме бидете сигурни дека вашата е мазна табла. Напор една рака операција за близина со Брзо-брзо Технологија ~ Планината и да ја деактивирате вашиот телефон лесно и без никаков напор.

Детали

Бренд Име:
Etmakit
полнач:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Употреба:
Автомобил
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
Q0802
Примена:
за iphone 3G/3GS,iPhone 4,iPhone 4s,iPhone 5(i
Име На Модел:
Q0802(П
Свеж

Избор на клиенти