.

.

New
HD Камера Леќа Комплет 5 во 1 Fisheye Леќа, 0.6 X Широк Агол + 15X Макро/Telephoto/CPL Објектив за iPhone 6 7 8 Samsung XIAOMI телефон

HD Камера Леќа Комплет 5 во 1 Fisheye Леќа, 0.6 X Широк Агол + 15X Макро/Telephoto/CPL Објектив за iPhone 6 7 8 Samsung XIAOMI

DEN 815.00
DEN 1147.20

Стока
Достапно.

Широк Агол Леќа и Макро Леќа се приложени заедно додека да го добиете тоа. CPL Леќа Промена на светлосни зраци во друга страна, а потоа се земе слики без светлина на сила. Ако сакате да го користите широк агол леќа,завртка две леќи заедно да се земе прекрасни слики. Ве молиме да ги исклучите телефонот случај. Пакет се Вклучени : 1x Широк агол Леќа & Макро Леќа 1x Рибино Око Леќата 1x Telephoto Леќа 1x CPL Леќа 4x Леќа Капа 1x Универзална Леќа Клип 1x за Носење 1x Микрофибер Торба 1x Микрофибер Чиста Крпа 1x Упатство за Корисникот
.6 X) : Овој објектив може да се екстра леќите на камерата прикажување агол до 120°.
Answer : ___________________________ Note : 1. Тоа може да потрае повеќе сценарија во слика. Ако сакате да го користите на макро леќа, не заборавајте да се отстрани широк агол леќа прво. Бидете сигурни дека леќа прилог правилно 3. Како да се добие јасна слика 1.

Детали

Компатибилен Бренд:
Дланка,Samsung,HTC,Blackberry,Panasonic,Motorola,Sony-Ericsson,Apple iphone телефони,Nokia,Toshiba,LG
Број На Модел На:
HK-001
Обликот:
овална
Телефон Камера Тип:
Широк Агол Лен
Бренд Име:
APEXEL
За телефони:
Универзална
Пакување:
Со Мало Поле
Материјал:
Највисок квалитет на оптичко стакло
Свеж

Избор на клиенти