.

.

New
оригинални нови LCD екран на допир digitizer објектив за Navigon 4310Max 4310 max

оригинални нови LCD екран на допир digitizer објектив за Navigon 4310Max 4310 max

DEN 590.00
DEN 648.00

Стока
Достапно.

оригинални нови LCD екран на допир digitizer објектив за Navigon 4310 Max 4310 max

Детали

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Wisecoco
Број На Модел На:
за Navigon 4310Max
Резолуција На Екранот:
1280x720
Компатибилен Бренд:
за Navigon
Големина:
4.3 inch
КОЛИЧИНА:
10K
Компатибилен:
gps
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Екран На Допир
Свеж

Избор на клиенти