.

.

New
LCD Дисплеј со Рамка +Digitizer Екран на Допир Собранието За Xiaomi Redmi Имајте на ум 4 на Медиумите Onda Hlio X20

LCD Дисплеј со Рамка +Digitizer Екран на Допир Собранието За Xiaomi Redmi Имајте на ум 4 на Медиумите Onda Hlio X20

DEN 1368.00

Стока
Достапно.

Овие трошоци се на купувачот одговорност. EMS нормално ти стигне во 10-15 дена.
ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања,но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.
Touchworld е воден од Шенжен Witpart Тргување Компанија, која е една од водечките веледрогерија, за сите на мобилен телефон резервни делови во Кина, Шенжен. Pls ве молиме контактирајте со нас на нашиот е-мејл или онлајн контактирајте со нас. Ние ќе ви понуди добро решение за вас. Откако пратката стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. И ние имаме услугата повеќе од 100 странство веледрогерија и поправка продавници. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. ПОТОА можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Предмети ќе биде 100% се проверуваат од страна на нашите професионални инспектор пред превозот Пакет ќе биде цврста и ќе се провери внимателно пред да испрати Повеќето од предметите се подредени ќе се испрати во рамките на следните 24 -48 часа по уплатата се потврди.

Детали

боја:
Црна, Бела, Златна
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
redmi забелешка 4
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
X-PARKLEET
Број На Модел На:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
Големина:
5.5 inch
квалитет:
Тестирани
боја:
Црна/Бела/Злато
Компатибилен:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
Свеж

Избор на клиенти